• ondrej.ginovsky@smsfinance.cz
  • +420 733 474 390

O MNĚ

Ondřej Giňovský > O MNĚ

Já poradce

1) Kdo jsem a proč si vybrat zrovna mě?

Jmenuji se Ondřej Giňovský. Pocházím z malebné vesnice Hukvaldy nacházející se v úpatí Beskyd. Mé aktivity však přesahují hranice rodného kraje. Spravuji portfolia klientům v rámci celé České republiky. Jsem cílevědomý a ambiciozní. Mám stále chuť na sobě pracovat a nadále se vzdělávat.

S každým svým klientem se snažím nastavit cíle. Může se jednat o koupi domu či bytu, pořízení auta, zajištění dětí, ochranu před úrazy,... Projednáme spolu možnosti, kterými je možné jít, určíme směr, kterým se ubírat a následně jej v co nejkratším časovém horizontu naplnit. Nejde mi jen o podpis smlouvy, ale o dlouhodobou spolupráci. Snažím se být klientům nápomocen neustále a chci, aby měli pocit, že se na mě mohou vždy s důvěrou obrátit. 

Mou vizí je přiblížení oboru financí širší veřejnosti, vysvětlit, co vše nabízí a jak se v něm orientovat. Každý z nás by měl ke svým peněžním prostředkům přistupovat zodpovědně a právě dnes je den, kdy začít.

2) Proč zrovna finance?

Ekonomika mě lákala již od základní školy, proto jsem se ji také rozhodl studovat. Zajímalo mě, kam ukládat své peníze, aby se efektivně zhodnocovaly a do budoucna tak mohly tvořit můj pasivní příjem. Právě to byl důvod, proč jsem se zaměřil na obor financí.


Nyní jsem pozici manažera ve firmě SMS Finance a.s., předávám své zkušenosti jak klientům, tak svým podřízeným. Vždy bylo mým cílem dělat práci, která mě bude naplňovat a zároveň bude mým koníčkem. Jsem nesmírně šťastný, že se mi to podařilo.

3) Zkušenosti v oboru:

V oblasti investic se pohybuji od roku 2018, komplexnímu poradenství od roku 2020. Možná si říkáte, že to je krátka doba na získání dostatku zkušeností, ale v této práci spíše záleží na tom, kolik úsilí jí člověk obětuje. To se také projeví na jeho výsledcích a schopnostech.

4) Mé záliby:

Díky flexibilitě mohu každý den dělat, co mě baví. Miluji sport. Dává mi pocit uvolění a lépe se mi díky němu přemýšlí. Považuji se za velmi aktivního jedince.
Věnuji se především boxu a fotbalu, ale můžete mě často najít i v kavárně s rodinou či přáteli.

5) Co je mým hlavním pracovním cílem?  

Ať již s klientem řešíme hypoteční úvěr, pojištění nebo zhodnocování finančních prostředků, můj cíl je je jediný - maximální spokojenost klienta. Rád pomáhám lidem pracovat na svých snech a krůček po kručku se k nim přibližovat. 

6) Oblíbené místo pro schůzku

Nejlepší místo na schůzku je tam, kde se člověk cítí dobře. Většinou se stýkám s klienty v jejich domácnostech nebo v kavárnách. Jsem flexibilní a dojedu kdekoliv je potřeba v čase, který klientovi vyhovuje.

7) Co mám na své práci nejradši

Na své práci mám nejraději její různorodost. Každý klient je jiný a každý má tedy i jiný osobní příběh. Rád poznávám nové lidi, povídám si s nimi, ochotně vyslechnu a je-li to v mých schopnostech, poradím či pomohu.

Je důležité naladit se na stejnou vlnu. Jak jsem již zmiňoval, práce je mým koníčkem a to je to, co mě naplňuje a neskutečně baví.

 

 

 

 

 

 

 

 

2

roky

173

Spokojených klientů

68

Partnerských společností

537

Vypracovaných diagnostik osobních financí

Poskytované služby

S čím vám mohu pomoci? V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Zobrazit všechny služby