• ondrej.ginovsky@smsfinance.cz
  • +420 733 474 390

Finanční konzultant

Ondřej Giňovský > Pracovní nabídky > Finanční konzultant

20.10.2021
FINANČNÍ KONZULTANT

Finanční konzultant klientům poskytuje komplexní poradenský servis a hledá nejvhodnější řešení.  Poradci mají k dispozici kvalitní vzdělávání, klientelu od callcentra a z webových leadů, flexibilní pracovní dobu a spoustu dalších benefitů.

Jedná se o pozici s velkým potenciálem a s možností kariérního růstu, který otevírá dveře manažerské činnosti a neomezeným finančním příjmům.

Koho hledám

JSEM NA TO VHODNÝ?

Tato práce není pro každého. Musíš mít tah na branku, skvělé komunikační schopnosti a hlavně chuť na sobě pracovat.
Musíš být cílevědomý a nevzdát se při prvním neúspěchu, ale naopak poučit se z něj a příště to udělat jinak.

POŽADAVKY
  • - maturitní vysvědčení
  • - bezúhonost
  • - řidičské oprávnění sk. B
CO NABÍZÍME?
  • - skvělý kolektiv
  • - příjemné pracovní prostředí
  • - nadstandardní výdělek
  • - maximální podporu

Co je náplní práce?

NÁPLŇ PRÁCE
  • - sestavování finančních plánů pro klienty
  • - pomoci klientům s finančními produkty
  • - správa portfolii
  • - jednání s partnery
  • - reprezentativní vystupování

Doplňující informace

  • Kontaktní osoba: Ondřej Giňovský

  • Telefon: 733 474 390

  • E-mail: ondrej.ginovsky@smsfinance.cz

Aktuální pracovní nabídka